יום ראשון, 9 באוגוסט 2009

טיולי סוסים

הסתובבתי בשבוע שעבר בין חוות הסוסים המציעות טיולי סוסים כחוויה תיירותית. נראה היה כי עם ישראל חובב טיולי סוסים מושבע. קבוצות עומדות בתור ומחכות לטיול המיוחל. גם אני הייתי יוצא להרבה טיולי סוסים באיזור רמת הגולן. בתור ילד שהתגורר ברמה, היינו מעבירים את הזמן בפעילות הקשורה לטבע. כך למשל היינו רוכבים הרבה על סוסים.
עד הבר מצווה היתה לי משאלה אחת - לקנות לי סוס לבר מצווה. סבתא שלי רצתה לעשות זאת, אך הורי עצרו אותה ואמרו שהם לא מעוניינים לדאוג לסוס, הם אמרו שישלחו אותי כל שבוע לחוות טיולי סוסים. אפשר להבין אותם, כל יום הופעתי בבית עם חיה חדשה, זה התחיל מחתול, כלב, עבר ליונים וארנבות ונגמר בעיזים וכבשים. בסוף מי שטיפל בחיות היו כמובן הורי, וסוס - זה כבר יותר מדי.
חבר שלי הקים בישוב חווה המציעה טיולי סוסים כחוויה תירותית, חוגי רכיבה לבתי ספר ועוד. מדי פעם אני מצטרף אליו לרכיבה. אני ממש נהנה מהרכיבה בטבע, זה מרגיע, זה נותן קצת זמן לעצמך ובעיקר מזכיר לי את הילדות.
אני רואה בסוסים כמשהו מאד מעניין ומרגש.
אז הקיץ הזה אתם בוודאי לא תוותרו על טיולי סוסים, ואני ממליץ על טיולים באיזור הגולן והכנרת. הנוף משגע, האויר לא עומד במקום וישנן אפילו נקודות בהן ניתן להשתכשך במים הצלולים.
טיולי סוסים תוכלו למצוא באתר גלויה גלויה - תיירות נט.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה