יום שלישי, 5 בינואר 2010

צימרים בצפון

קחו נוצה. עצמו עיניים. נשפו עליה. המתינו. פקחו עיניים. הביטו כה וכה – לעמקים או לגלילים, לגליל העליון או לכל מקום. תראו אותה נחה על גגותיו של צימר כל שהוא.

צימרים בצפון
זמינים ומזמינים אתכם, המטיילים או הנופשים או גם וגם. צימרים בכל סוג ורמה – החל בפשוטים ובצנועים שבהם, כאלה אשר מטרת השוהים בהם היא רק " להעביר לילה" וכלה ביוקרתיים ובמהודרים שבהם, אשר שהייה בהם כמוה כשהייה בסוויטה רב-כוכבית של מלון מפואר. צימרים בצפון לסופי שבוע ולאמצעיהם. כל יום וכל לילה יפים ונעימים לשהייה באחד מבין מאות צימרים בצפון.

צימרים בצפון מאפשרים לכם לנפוש בפרטיות מרבית, בשקט פסטורלי, בין הרים, מטעים וכרמים, על פסגות הרים או למרגלותיהם, קרוב לשפת הים או על גדת נחל. צימרים בצפון לזוגות רומנטיים, למשפחות, לקבוצות. ניתן להתאים את מיקום הצימר, מועד השהייה בו ואת סוג השירות שתקבלו בו לפי המטרות וה... כיס.

עדיף, כמובן, לתכנן את הנופש-חופש בצימרים בצפון מבעוד מועד, אבל גם אם התפנו לכם יומיים-שלושה ואתם מבקשים להזמין "מעכשיו לעכשיו", תוכלו לחפש באינטרנט צימרים בצפון, א/שר אחד או אחדים מהם ודאי ישמחו לארח אתכם אף שלא קבעתם עם בעליהם את מועד הגעתכם מבעוד מועד. גם בדקה ה- 90 עדיין לא איחרתם את רכבת ההנאות המזומנות לכם. תמיד אפשר לתפוס מקום, גם אם בקרון האחרון המוביל אליה.

ואלה (לדוגמה) שמות: נוף בראשית, שנגרילה, על מפלים, בקתות נוף הים, בצל התאנה, מיאמור, כלנית בטבע, סוויטת הברון ועוד ועוד – צימרים בצפון אשר כבר לשמע שמם מתעורר חשק לבלות בהם. קחו לעצמכם פסק זמן לבואו לבלות בצימרים בצפון, שם תטענו מצברים, תתמלאו אנרגיה. צימרים בצפון יזקקו מהנפש את כל הרעלים שבה – המתחים, החששות, הפחדים, החרדות, החשבונות הקטנים, הקטנוניים, הטינות, הקנאות השנאות. בילוי רומנטי או משפחתי
( אין בהכרח סתירה...) יעשה לכם את זה – יטהר אתכם. והנה ויענג אתכם. חבל להחמיץ.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה