יום ראשון, 6 בספטמבר 2009

טרקטורונים לעם

טיולי טרקטורונים אינם משחק ילדים, אך בהחלט הפכו להיות משחק לכולם!
אנו ערים בשנים האחרונות, החל משנות ה-90 לתופעות תיירות ייחודיות המתפרצות כמו הרי געש. טיולי טרקטורונים הם אחד מאותן תופעות. אז מה קרה לנו בשנים האחרונות שטרקטורונים הפכו להיות אטרקציה שלא ניתן לעבור עליה בסדר היום? אפ כך, העם הישראלי משתוקק לתמרוץ אדרנלין, נראה כי מטיילים רבים מחפשים את הריגוש ואפילו את הסיכון החבוי בתוך פעילויות שונות.
טיולי טרקטורונים אינם אטרקציה מסוכנת, אך היא בהחלט יכולה להפוך לאחת כזו. לפני מספר שנים כותרות העיתונים דיווחו על ילד שנסע עם אביו בטרקטורון וחוט ברזל פגע בצווארו במהל הנסיעה, לפני כשנה ילדה מכפר תבור נהרגה ביום כיפור בעת שבני מיעוטים דרסו אותה בעזת טרקטורון, ועוד סיפורים קשים ככל שיהיו.
טיולי טרקטורונים מפרסמים רבות באתרי הפרסום על טיולים מיוחדים ביום ובלילה, ישנה חשיבות גדולה מאד למיקום החברה, למסלולי הטיול ולאמינות החברה. ישנן חברות אשר נמנעות מהוצאת ביטוחים לכל הכלים, "כלי כן, כלי לא".
חשוב מאד לשים דגש על אופי ההדרכה בתחילת יציאה לטיול, כך תוכלו לבחון את מקצועיות המדריכים והחברה. טיולי טרקטורונים שאני עברתי היו ללא הדרכה כלל "אני סומך עליכם" אמר בעל העסק.
באופן עקרוני עדיף להישמר מסיכונים - "ושמרתם לנפשותיכם", אך עדיין אנו זקוקים לריגוש הזה, ואכן טיולי טרקטורונים יכולים להיות חוויה יוצאת דופן, מרהיבה, מאתגרת ועוד ועוד.

אני ממליץ על טיולי טרקטורונים בגולן ובגליל, סובב כנרת גם הוא מציע מגוון של טיולי טרקטורונים, אך בהרים ישנה אווירה אחרת. בכנרת - רוב טיולי הטרקטורונים הינם טיולים העוברים במים, ובקיץ ממש כיף לקפוץ ולהתרענן בכנרת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה