יום שני, 5 באוקטובר 2009

טיולי טרקטורונים

טיולי טרקטורונים


הגבשושיות. הקפיצות. הרטטים. הרעידות. הנוף. האוויר. חוויות. טיולי טרקטורונים הם חוויה לכל המשפחה ולכן הם בילוי כה מומלץ. גם מי מכם שמעודו לא עלה על רכב-שטח יתפלא עד כמה מהנה ומענגת היא חוויית הרכיבה עליו, אם כנהג ואם כ"טרמפיסט".
טיולי טרקטורונים הם חוויה פשוטה – מחליטים שמתנסים, שמבלים, שנהנים, יוצאים למתחם, מקבלים תדרוך וזזים. בעלי הטרקטורונים הם מדריכים מנוסים. ברשותם כל האישורים הנדרשים. הם מקפידים על כללי הבטיחות והזהירים ההכרחיים כמפעילי טרקטורונים ולא יתנו לכם לצאת לפני שיידעו אתכם בכל מה שיש לדעת לפני שמתחילים לנסוע.
ניתן להרכיב מסלולים מגוונים, באזורי נוף שונים, בין רכסי הרים או על חופי ים, טיולי טרקטורונים במסלולים שבהם עברו לפנים אנשים שונים (בעקבות לוחמים, לדוגמה).
יש טיולי טרקטורונים אטרקטיביים במיוחד הנערכים במתכונת של מסע ניווט. יש טיולי טרקטורונים שניתן - ואף מומלץ – לשלב בהם פעילויות ספורטיביות שונות, ארוחות ולקנח אותם בלינת שטח, להעשרת החוויה ולהעצמתה. אוהבי אתגרים מיוחדים ישמחו לדעת שיש טיולי טרקטורונים גם במסלולים שלכאורה הם בלתי עבירים, בין השאר בין הרים ובין סלעים, בבוץ ובתנאי שטח קשים, אשר ככל שדרגת הקושי בהם עולה – כך הופך האתגר לאטרקטיבי יותר.
טיולי טרקטורונים עשויים להיות חוויה רומנטית מפתה ומרתקת לזוגות, כחלק מבילוי חופשה. הצעת נישואין בעיצומו של טיול טרקטורונים עשויה להיות חוויה בלתי נשכחת, כמו גם הענקתם כמתנה ליום הולדת ולציון אירועים משמעותיים נוספים.
באופן פרדוכסלי, גם מי שחוששים ונרתעים מ טיולי טרקטורונים ואולי דווקא הם, כאשר הם מתגברים על החששות ומתנסים בטיולים אלה, עשויים לחוותם כחוויה בלתי רגילה.
עונה זו, כשהסתיו - על חצביו - מפיג את חמסיני הקיץ, מתאימה במיוחד לעריכת טיולי טרקטורונים.2 תגובות:

 1. תודה רבה על המידע.
  טיולי טרקטרונים בצפון הן חוויה מדהימה, השבילים והנופים בצפון הם פשוט מדהימים. בכל טיול כזה אפשר להחליט על אזור בו אתם רוצים לעצור ליד נחל כזה או אחר (ישנם הרבה) לעשות פיקניק ושם אפשר לתכנן הצעת נישואין מיוחדת.
  אצלי לדוגמא החלטתי להזמין מסוק להשכרה, מפני שאשתי היום אוהבת מאוד טיסות ובמיוחד מסוקים בשמי הארץ. עצרנו באזורים פסטורלים לאורך קו החוף, וגם שהגענו לצפון הארץ וראינו את הצפון מהמסוק זה נראה פשוט מדהים נוף משגע.
  כאשר חזרנו למרכז הארץ בשעות הלילה, ראינו את ערי המרכז מוארות באורות רבים- מחזה מדהים!

  השבמחק
 2. ori zamir11 לא הייתה שום כוונה להוסיף שוב דבר לשיחה, סתם כתבת זבל כדי שתוכל להוסיף קישורים, הנה קישור בלה בלה בלה - מחזה מדהים

  השבמחק