יום שני, 16 באוגוסט 2010

אטרקציות בצפון

תארו לעצכם לוליין או קוסם המקפיצים באוויר עשרות כדורים ותופסים כל אחד מהם עם נחיתתו – את חלקם הם מצליחים לתפוס וחלקם - מה לעשות?! – נשמטים מידיהם ומתגלגלים. וכל הזמן, בין אם באוויר, בידיים או על הקרקע, רוחשת תנועה ומתחוללת זרימה והכול צבעוני וססגוני. איזה יופי.

כך ניתן לדמות אטרקציות בצפון – שפע לא ייאמן, אטרקטיבי, של מקומות ואירועים, בכל מקום ואתר בצפון הארץ – בגולן, בגלילים ובעמקים, בפסגות הרים ובגיאיות, בחופי ים, ביערות ובחורשות, בחניונים ובקניונים. באוויר, בים וביבשה – טיולים, מצנחים, דאייה, רחיפה, שיט, קייקים, רפטינג, קמפינג, באולינג, פיינטבול, קטיף פרי עצמי, רפת רובוטית, גן חיות אוסטרלי, פארקי מים ושעשועים, גני חיות, פינות ליטוף, מסעדות ( עממיות, מזרחיות, גורמה, סיניות, תאילנדיות, הודיות, איטלקיות, תורכיות, מסעדות שף, שירותי קייטרינג מגוונים) בתי קפה, פאבים, ברים, מועדונים, צימרים, בתי מלון, בתי הארחה, חנויות יד שנייה, ספא, החלקה על קרח, ספורט אתגרי ועוד ועוד.

אטרקציות בצפון למשפחות עם ילדים (ולזוגות – בלעדיהן), לצוותים ולקבוצות, לימי כיף וגיבוש, עם אפשרויות ללינת שטח, להקמת מאהל מאולתר בחופי ים (תיכון וכנרת) בגני חוגה, במעיין חרוד ובמקומות נוספים בחיק הטבע.

אפשר לבלות חופשה מהנה בצפון שבה ניתן לשלב בילויים במגוון אטרקציות, חלקן בתוף מתחמים מקורים וחלקן – תחת כיפת השמים. הקישו את צירוף המלים אטרקציות בצפון במנועי חיפוש באינטרנט ובתוך שבריר-שנייה תקבלו ים של אפשרויות, אשר מתוכן תוכלו לבחור את הטיפות המתאימות לכם. אפשר לרכוש מפות, קופוני הנחה, ולהוזיל את עלות החופשה בעשרות ואולי אף במאות שקלים.

אטרקציות בצפון מציעות חוויות לבני כל הגילים. אף שאני לא ממונה מטעמה של שום רשות, אתיר לעצמי לבקש מכם, בליינים יקרים. כאשר אתם פוקדים אטרקציות בצפון, במיוחד באתרי הטבע השונים, אנא מכם – שמרו על ניקיונם, כדי שגם הביאם אחריכם יוכלו ליהנות ממקום יפה ו...נקי. בילוי נעים!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה