יום שלישי, 10 באוגוסט 2010

אטרקציות בקיץ

אטרקציות בצפון

זה הזמן (כל זמן הוא הזמן...) לצאת אל הטבע ואל הנוף. אל בתי המלון, הצימרים, הקמפינגים, אל שמורות הטבע, אל החורשות והיערות, אל הצוקים והמעיינות. אל כל מה שהצפון מלא וגדוש ועשיר בו.
מגוון אטרקציות בצפון מאפשר לכל מי שיוצאים לטיול או לחופשה לבחור את האטרקציה המועדפת. אין עוד אזור בארץ שבו מספר האטרקציות ביחס לשטח או למספר התושבים רב יותר מאשר בצפון.

טיולים. גלריות. יקבים. מתחמי ספא. מלונות בוטיק. צימרים. מוזיאונים. גלריות. מסעדות. בצי קפה. פאבים. חופי ים. חניונים. קניונים. מערות חשק. סנפלינג. קטיף פרי עצמי. יקבים. בתי בד. מחלבות. פארקי שעשועים ופארקי מים. טרקטורונים מעופפים. גלשני מים ורוח. חוות רכיבה על סוסים. משקי חי. אורחנים. החלקה על קרח.

אטרקציות בצפון מיועדות הן לזוגות רומנטיים והן למשפחות עם ילדים. לחילוניים ולדתיים.
למי שמבקשים מחסה ומפלט מהשמש היוקדת – זמינים ומזומנים מתחמים מקורים, מוצלים ומוצללים בימי הקיץ החמים. למי שרועדים מקור בחורפים הקפואים – פתוחים גם קמפינגים עם אוהלים מוסקים. מזג האוויר ודאי אינו תירוץ להימנעות מיציאה אל בילוי בתוך אטרקציות בצפון.

הנה – עיניכם הקוראות עדות – עדות אישית: כמי שביקר בלא מעט אטרקציות בצפון, אעיד עליי שמים וארץ: יש המון מה לעשות גם למי שאינו מגדיר עצמו ואינו מזוהה בעיני זולתו כחובב טבע מושבע. צוק מנרה. מלון טבע בקיבוץ הגושרים. רפת רובוטית בכפר יחזקאל. גן השלושה. מרכז קנדה במטולה, אירוח דרוזי בבית ג'אן. צימר באמירים. חופי הכנרת. חוף דור. מוזיאון המרציפן בכפר תבור. חצר כנרת הישנה ובית הקברות בכנרת. ואלה הן רק טיפות אחדות בים של אטרקציות בצפון.

די בחיפוש קצר ומהיר של שנייה או שתיים – וכבר תיחשף לנגד עיניכם מניפה מרהיבה, אשר כל אחד מאלפי קפליה הוא אטרקציה בצפון. אני מכיר לא מעט משפחות אשר מדי שנה יוצאות לטיול או לחופשה במרחבי הצפון. חוץ לארץ אינה חלופה מבחינתם לא רק בשל השיקול הכספי, אלא מאחר שלדעתם ולטעמם – חוץ לארץ זה כאן, בצפון.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה